جراحی بینی
09 آوریل

اقدامات قبل از جراحی پلک

اقدامات قبل از جراحی پلک

در جراحي پلک ، چشم تحت تاثیر است و اگر به خوبی اقدامات قبل از جراحی پلک رعایت نشود امکان بروز برخی مشکلات حین عمل پلک وجود دارد که به چشم و پلک آسیب می رساند.

اگر بیمار اقدامات قبل از جراحي پلک را جدی بگیرد و یک جراح بلفاروپلاستی خوب و دانا را انتخاب کرده باشد قطعاً نتیجه جراحي پلک موجب رضایت و اعتماد به نفس او می شود.

اقدامات قبل از جراحی پلک

  • گرفتن عکس از زاوایای مختلف پلک و چشم
  • توصیه می شود از مصرف سیگار ، دخانیات و مشروبات الکی قبل از جراحي پلک خودداری کنید.
  • بیمار نباید از هیچ گونه لوازم آرایشی استفاده کرده باشد به همین دلیل بهتر است قبل از بلفاروپلاستی حمام کنید.
  • مصرف داروهایی مانند آسپیرین که موجب افزایش خونریزی و بیشتر شدن کبودی می شود باید دو هفته قبل از جراحي پلک حتماً قطع شود.

اقدامات قبل از جراحی پلک

عوارض جراحی پلک

برخی از بیماران از انجام بلفاروپلاستی واهمه دارند و نگران عوارض جراحی پلک هستند.

به دلیل حساسیت چشم و پوست حساس تر پلک نسبت به نواحی دیگر ، اکثریت مردم تصور می کنند که جراحي پلک عوارض و خطرهای فراوانی دارد.

خطرهای فراوان برای زمانی است که فرد به دلایلی چون نا آگاهی یا قیمت پایین تر و غیره یک فرد نامناسب را برای جراحي پلک انتخاب می کند.

به دلیل حساسیت فراوان چشم و نواحی پلک بهتر است در انتخاب جراح بلفاروپلاستی تمام وسواس خود را به کار بگیرید تا بهترین را انتخاب کنید و از عوارض عمل بلفاروپلاستی در امان باشید.

نکاتی برای بعد از جراحی پلک

پس از انجام بلفاروپلاستی ، پلک دچار کمی تورم و کبودی می شود.

تورم بعد از جراحی پلک جای نگرانی ندارد و به مرور زمان از بین خواهد رفت .

اگر جراح پلک ماهری را برای جراحی زیبایی پلک انتخاب کرده باشید نتیجه کاملاً مطابق میل بیمار می شود.

اگر بخیه پلک توسط یک جراح زیبایی پلک ماهر زده شود بهتر است زیرا ظریف و ماهرانه زده می شود و بعد از کشیده شدن بخیه جای اسکار یا زخم به جا نمی گذارد.

جای بخیه عمل پلک پس از گذشت مدت کوتاهی از بین می رود و بیماران نباید برای جای بخیه نگرانی داشته باشند.

مراقبت بعد از بلفاروپلاستی مسئله حائز اهمیتی است و نباید نسبت به آن سهل انگار بود.

تمام مراقبت های پس از جراحی پلک باید نکته به نکته انجام شود تا نتیجه همان شود که انتظار می رود و به علت غفلت در مراقبت نتیجه تحت تاثیر قرار نگیرد.

کلینیک زیبایی بنیتا با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به متقاضیان عزیز هستند.

کلینیک زیبایی بنیتا

( جوانسازی پوستپی آر پی لیزر موهای زائدتزریق بوتاکسمیکر ونیدلینگ )

درباره نویسنده

جوانسازی پوست
کلینیک زیبایی فوق تخصصی پوست مو لیزر و جراحی های زیبایی بنیتا از ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯾﻦ و ﻣﻄﺮح ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮاﮐﺰ ﭘﻮﺳﺖ ،ﻣﻮ ، زﯾﺒﺎﯾﯽ ، ﻟﯿﺰر موهای زائد ، ﺟﺮاﺣﯽ ، ﻻﻏﺮی و دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﮑﯽ ﺑﺎ ﻣﺘﺪ ﻧﻮﯾﻦ در ﺷﻤﺎل ﺗﻬﺮان ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮد را ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ از دﯾﮕﺮ ﻣﺮاﮐﺰ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ . ﻣﺎ ﺑﺮﺗﺮﯾﻦ ﺗﺠﻬﯿﺰات و ﻓﻨﺎوری ﻫﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﻣﻄﺮح زﯾﺒﺎﯾﯽ و ﻻﻏﺮی را ﺑﺮ ﻃﺒﻖ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی FDA امریکا و CE اروﭘﺎ و وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ایران در ﻣﮑﺎﻧﯽ ﻟﻮﮐﺲ و آرام ﮔﺮد ﻫﻢ آورده و ﺟﻤﻌﯽ از ﻣﺠﺮب ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﺎن ﻓﻮق ﺗﺨﺼﺼﯽ زﯾﺒﺎﯾﯽ را ﺑﺮای رﺳﺎﻧﯿﺪن ﺷﻤﺎ ﺑﻪ آﻧﭽﻪ ﮐﻪ اﯾﺪه آﻟﺘﺎن اﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﮑﺎری ﮔﺮﻓﺘﻪ اﯾﻢ . انجام لیزر موهای زائد ، جهت از بین بردن موهای اضافه بدن ، انواع پکیج جوانسازی پوست ، جراحی های زیبایی و ... انجام میگیرد

پاسخ

سه × 1 =