جراحی بینی
28 جولای

بهترین کلینیک زیبایی

بهترین کلینیک زیبایی

افرادی که قصد انجام خدمات جوانسازی پوست یا پیکرتراشی و غیره را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه ایده آل به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه کنند تا توسط بهترین پزشکان زیبایی درمان شوند.

 1. از آن جا که انجام خدمات زیبایی اورژانسی نمی باشد پس فرد می تواند با دقت یک کلینیک زیبایی خوب را انتخاب کند.
 2. برای انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل بهترین کلینیک زیبایی در تهران را جستجو نمایید.
 3. پس از تهیه لیستی از بهترین کلینک های زیبایی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره به بهترین آن ها مراجعه کنید.
 4. در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به پزشک بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
 5. برای اطمینان از انتخاب کلینیک زیبایی مورد نظر با بیمارانی که در آن جا حضور دارند صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجید.
 6. حتما نمونه کاره های آن کلینیک را مشاهده کنید.
 7. برای مشاهده نمونه کارهای کلینیک زیبایی بنیتا می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام این مرکز مراجعه کنید.

 

بهترین کلینیک زیبایی

 

ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی

 • یک کلینیک زیبایی خوب باید مجهز باشد و کادر مجربی در آن فعالیت کند.
 • باید مسئولین آن به درستی به بیماران مشاوره دهند و تمامی نکات مربوطه به خدمات زیبای را به آن ها بگویند.
 • صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشند.
 • دستگاه های مدرن و ایمن در آن مجموعه وجود داشته باشد.

اهمیت مراجعه به یک کلینیک زیبایی خوب چیست؟

زمانی که افراد برای انجام خدمات زیبایی خود به یک کلینیک زیبایی خوب مراجعه کنند دچار عارضه ای نخواهند شد چرا که در آن مجموعه از بهترین پزشکان فعالیت می کنند و سلامت بیمار اولویت کار آن ها است.

خدمات کلینیک زیبایی بنیتا

 • لیزر موهای زائد : لیزر موهای زائد یک روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد محسوب می شود که برای تمامی نقاز بدن قابل انجام می باشد.
 • جوانسازی پوست : پوست با افزایش سن ، شرایط زندگی و غیره دچار افتادگی و چین و چروک هایی می شود که می توانید با مراجعه به یک کلینیک زیبایی و مشورت با پزشک یکی از روش های ذیل را انتخاب کنید و جوانی  طراوت پوست خود را به دست آورید.
 1. لیفت با نخ
 2. آندولیفت
 3. هایفوتراپی
 4. جوانسازی با جنسیس
 5. تزریق ژل ، بوتاکس و چربی
 6. هایفوتراپی
 7. میکرودرم
 8. سابسیژن

بهترین کلینیک زیبایی

هایفوتراپی

هایفوتراپی ، یک روش غیرتهاجمی جوانسازی می باشد که به منظور لیفت پوست صورت و گردن استفاده می شود ، در واقع هایفوتراپی ، جدیدترین و بهترین روش جهت انجام لیفتینگ می باشد به همین دلیل است که امروزه بسیار زیاد از این روش استفاده می شود.

هنگام انجام هایفوتراپی ، امواج به طور مستقیم از دستگاه به سطح پوست فرستاده می شود و ایجاد شدن گرما پوست باعث جمع شدن ماهیچه های پوست می شود و در نهایت لیفتینگ رخ می دهد.

هایفوتراپی ، روشی ایمن و بدون خطر می باشد که معمولا در طی یک جلسه انجام می شود ، این روش کاملا بدون درد می باشد.

مدت زمان انجام هایفوتراپی ، بستگی به گستردگی محدوده تحت درمان دارد اما تقریبا به 60 الی 90 دقیقه زمان نیاز دارد.

کاربرد هایفوتراپی

از کاربردهای هایفوتراپی می توان به رفع چین و چروک ، سفت کردن پوست ، درمان پوست های نازک ، رفع غبغب ، درمان افتادگی پلک و غیره اشاره کرد.

مزایای هایفو

 • دوره نقاهت ندارد و بیمار می تواند پس از انجام آن فعالیت های روزانه خود را انجام دهد.
 • پس از انجام آن نیاز به رعایت کردن دستور العمل خاصی نمی باشد.
 • بدون درد می باشد.
 • نتیجه آن بلافاصله پس از انجام قابل مشاهده می باشد اما نتیجه نهایی پس از گذشت چند مدت از انجام هایفوتراپی خود را نشان می دهد.
 • عوارض ندارد.
 • سطح پوست خارجی بیمار ، آسیب نمی بیند.
 • نتیجه آن ماندگار می باشد.
 • مدت زمان ماندگاری هایفوتراپی
 • همانطور که گفتیم نتایج هایفوتراپی دائمی می باشد و از بین نمی رود.

هزینه هایفوتراپی

هزینه جوانسازی به روش هایفوتراپی ، بسته به مواردی هم چون میزان گستردگی ناحیه تحت درمان ، موقعیت جغرافیایی ،  دستمزد پزشک و سایر هزینه های جانبی می باشد.

 • پیکرتراشی : داشتن اندام زیبا یکی از دغدغه های مهم افراد می باشد به همین علت کسانی که با رژیم غذایی و ورزش نتوانسته اند به اندام ایده آل خود برسند می توانند یکی از روش های ذیل را انتخاب کنند.
 1. لیپوماتیک
 2. جراحی زیبایی شکم

درباره هر یک از خدمات ذکر شده به طور جامع مقالاتی تهیه شده و در وب سایت موجود است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

درباره نویسنده

جوانسازی پوست
کلینیک زیبایی فوق تخصصی پوست مو لیزر و جراحی های زیبایی بنیتا از ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯾﻦ و ﻣﻄﺮح ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮاﮐﺰ ﭘﻮﺳﺖ ،ﻣﻮ ، زﯾﺒﺎﯾﯽ ، ﻟﯿﺰر موهای زائد ، ﺟﺮاﺣﯽ ، ﻻﻏﺮی و دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﮑﯽ ﺑﺎ ﻣﺘﺪ ﻧﻮﯾﻦ در ﺷﻤﺎل ﺗﻬﺮان ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮد را ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ از دﯾﮕﺮ ﻣﺮاﮐﺰ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ . ﻣﺎ ﺑﺮﺗﺮﯾﻦ ﺗﺠﻬﯿﺰات و ﻓﻨﺎوری ﻫﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﻣﻄﺮح زﯾﺒﺎﯾﯽ و ﻻﻏﺮی را ﺑﺮ ﻃﺒﻖ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی FDA امریکا و CE اروﭘﺎ و وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ایران در ﻣﮑﺎﻧﯽ ﻟﻮﮐﺲ و آرام ﮔﺮد ﻫﻢ آورده و ﺟﻤﻌﯽ از ﻣﺠﺮب ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﺎن ﻓﻮق ﺗﺨﺼﺼﯽ زﯾﺒﺎﯾﯽ را ﺑﺮای رﺳﺎﻧﯿﺪن ﺷﻤﺎ ﺑﻪ آﻧﭽﻪ ﮐﻪ اﯾﺪه آﻟﺘﺎن اﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﮑﺎری ﮔﺮﻓﺘﻪ اﯾﻢ . انجام لیزر موهای زائد ، جهت از بین بردن موهای اضافه بدن ، انواع پکیج جوانسازی پوست ، جراحی های زیبایی و ... انجام میگیرد

پاسخ

چهارده + چهار =

Call Now Button