جراحی بینی
06 آگوست

رفع خط اندوه

رفع خط اندوه

رفع خط اندوه : با بالا رفتن سن چین و چروک ها و خطوطی در پوست ایجاد می شود که از جمله آن های می توان به خط اندوه و خط لبخند اشاره کرد.

با ایجاد این خطوط در صورت افراد به دنبال راه حلی برای جوانسازی پوست خود می گردند، در این مقاله می خواهیم درباره روش های رفع خط اندوه صحبت کنیم.

رفع خط اندوه با تزریق چربی

یکی از روش های ایمن برای از بین بردن خط اندوه تزریق چربی می باشد، در این روش پزشک ابتدا از ناحیه هایی همچون ران ها ، شکم و پهلو چربی ورد نیاز را برداشته و پس از قرار دادن در سانتریفیوژ و جدا کردن املاح اضافی از آن در ناحیه مورد نظر تزریق می کند.

در ایمن روش رفع خط اندوه به دلیل اینکه چربی مورد نیاز از بافت بدن خود بیمار برداشته می شود ایمن بوده و ایجاد حساسیت و آلرژی نمی کند.

رفع خط اندوه با تزریق ژل

برای از بین بردن خط اندوه همچنین می توان از تزریق ژل استفاده کرد، همانطور که می دانید سه نوع ژل در بازار وجود دارد.

ژل های دائمی ، ژل های موقتی و ژل های نیمه موقتی که بهترین نوع آن که توانسته تاییدیه سازمان غذا و دارو را بگیرد ژل های موقتی می باشد چرا که از هیالورونیک اسید که در بافت بدن نیز وجود دارد تهیه شده و ایجاد حساسیت یا آلرژی نمی کند.

 

رفع خط اندوه

 

رفع خط اندوه با لیفت با نخ

لیفت با نخ یکی از متدهای جدید جوانسازی می باشد که با استفاده نخ های جذبی و سوزن انجام می شود.

در این روش پزشک نقاط ورود نخ را بر روی پوست تعیین کرده و پس از وارد کردن نخ باعث از بین بردن خط اندوه می شود.

مراقبت های بعد از رفع خط اندوه به شرح ذیل می باشد:

  • برای کاهش تورم و کبودی بعد از رفع خط اندوه با هر یک از روش های فوق از کمپرس یخ استفاده کنید.
  • بیمار به مدت 24 ساعت بعد از رفع خط اندوه از لوازم آرایشی استفاده نکند.
  • بیمار به منظور تسریع در روند درمان بهتر است به مدت یک هفته قبل و بعد از تزریق ژل یا چربی و غیره از داروهای رقیق کننده خون استفاده نکند.

هزینه رفع خط اندوه چقدر می باشد؟

هزینه از بین بردن خط اندوه با توجه به دستمزد بهترین پزشک ، روش درمانی ، تعداد جلسات درمان ، هزینه داروها و غیره تعیین می شود.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر بنیتا

(ابدومینوپلاستیجوانسازی پوست – پروتز سینه – لیزر موهای زائد – تزریق چربی – میکر ونیدلینگ )

درباره نویسنده

جوانسازی پوست
کلینیک زیبایی فوق تخصصی پوست مو لیزر و جراحی های زیبایی بنیتا از ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯾﻦ و ﻣﻄﺮح ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮاﮐﺰ ﭘﻮﺳﺖ ،ﻣﻮ ، زﯾﺒﺎﯾﯽ ، ﻟﯿﺰر موهای زائد ، ﺟﺮاﺣﯽ ، ﻻﻏﺮی و دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﮑﯽ ﺑﺎ ﻣﺘﺪ ﻧﻮﯾﻦ در ﺷﻤﺎل ﺗﻬﺮان ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮد را ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ از دﯾﮕﺮ ﻣﺮاﮐﺰ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ . ﻣﺎ ﺑﺮﺗﺮﯾﻦ ﺗﺠﻬﯿﺰات و ﻓﻨﺎوری ﻫﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﻣﻄﺮح زﯾﺒﺎﯾﯽ و ﻻﻏﺮی را ﺑﺮ ﻃﺒﻖ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی FDA امریکا و CE اروﭘﺎ و وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ایران در ﻣﮑﺎﻧﯽ ﻟﻮﮐﺲ و آرام ﮔﺮد ﻫﻢ آورده و ﺟﻤﻌﯽ از ﻣﺠﺮب ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﺎن ﻓﻮق ﺗﺨﺼﺼﯽ زﯾﺒﺎﯾﯽ را ﺑﺮای رﺳﺎﻧﯿﺪن ﺷﻤﺎ ﺑﻪ آﻧﭽﻪ ﮐﻪ اﯾﺪه آﻟﺘﺎن اﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﮑﺎری ﮔﺮﻓﺘﻪ اﯾﻢ . انجام لیزر موهای زائد ، جهت از بین بردن موهای اضافه بدن ، انواع پکیج جوانسازی پوست ، جراحی های زیبایی و ... انجام میگیرد

پاسخ

4 × 2 =