جراحی بینی
30 جولای

رفع خط خنده

رفع خط خنده

خط خنده زمانی که فرد صحبت می کند یا می خندد در گوشه های لب ایجاد می شود، اما در برخی مواقع خط خنده هنگامی که فرد در حالت عادی است نیز بر روی چهره او وجود دارد به همین علت به دنبال راه حل مناسبی برای رفع خط خنده می باشد.

برای از بین بردن خط خنده راه های متنوعی وجود دارد از جمله تزریق ژل ، تزریق چربی و لیفت با نخ می باشد.

تزریق ژل رفع خط خنده :

تزریق ژل یکی از روش های ایمن برای جوانسازی پوست می باشد که در آن پزشک از ژل های موقتی که کاملا ایمن بوده و توانسته تاییدیه سازمان غذا و دارو را به دست آورد استفاده می کند.

ژل های موقتی از اسید هیالورونیک که در بافت بدن وجود دارد تهیه می شود به همین علت است که ایجاد حساسیت یا آلرژی نمی کند.

پزشک برای از بین بردن خط خنده با استفاده از سرنگ ژل را در ناحیه های مشخص شده بر روی پوست تزریق می کند، کسانی که از تزریق ژل برای رفع خط خنده استفاده می کنند بهتر است از ماساژ دادن ناحیه تحت درمان جدا خودداری کنند.

 

 

تزریق چربی رفع خط خنده

از دیگر روش های ایمن برای از بین بردن خط خنده می توان به تزریق چربی اشاره کرد، برای تزریق چربی ابتدا پزشک چربی مورد نیاز را از بافت هایی همچون ران ، شکم و پهلو برداشته و در سانتریفیوژ قرار می دهد.

پس از جدا شدن املاح اضافی از آن ، چربی توسط سرنگ جمع شده و در ناحیه مورد نظر تزریق می شود.

این روش جوانسازی و رفع خط خنده به دلیل اینکه از چربی بدن خود بیمار برداشته می شود کاملا ایمن بوده و ایجاد حساسیت یا آلرزی نمی کند.

لیفت با نخ

لیفت با نخ یکی از متدهای جدید جوانسازی می باشد که در آن از نخ های جذبی و یک سوزن ظریف برای از بین بردن خطوط خنده استفاده می شود.

در این روش پزشک نخ ها را با استفاده از سوزن وارد پوست کرده و می کشد، نخ های استفاده شده در این روش از روی پوست قابل مشاهده یا لمس کردن نیستند.

هزینه رفع خط خنده چقدر می باشد؟

هزینه رفع خط خنده با توجه به دستمزد بهترین پزشک و کلینیک زیبایی ، روش درمانی و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر پزشک زیبایی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

 

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر بنیتا

(ابدومینوپلاستیجوانسازی پوست – پروتز سینه – لیزر موهای زائد – تزریق چربی – میکر ونیدلینگ )

درباره نویسنده

جوانسازی پوست
کلینیک زیبایی فوق تخصصی پوست مو لیزر و جراحی های زیبایی بنیتا از ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯾﻦ و ﻣﻄﺮح ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮاﮐﺰ ﭘﻮﺳﺖ ،ﻣﻮ ، زﯾﺒﺎﯾﯽ ، ﻟﯿﺰر موهای زائد ، ﺟﺮاﺣﯽ ، ﻻﻏﺮی و دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﮑﯽ ﺑﺎ ﻣﺘﺪ ﻧﻮﯾﻦ در ﺷﻤﺎل ﺗﻬﺮان ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮد را ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ از دﯾﮕﺮ ﻣﺮاﮐﺰ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ . ﻣﺎ ﺑﺮﺗﺮﯾﻦ ﺗﺠﻬﯿﺰات و ﻓﻨﺎوری ﻫﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﻣﻄﺮح زﯾﺒﺎﯾﯽ و ﻻﻏﺮی را ﺑﺮ ﻃﺒﻖ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی FDA امریکا و CE اروﭘﺎ و وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ایران در ﻣﮑﺎﻧﯽ ﻟﻮﮐﺲ و آرام ﮔﺮد ﻫﻢ آورده و ﺟﻤﻌﯽ از ﻣﺠﺮب ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﺎن ﻓﻮق ﺗﺨﺼﺼﯽ زﯾﺒﺎﯾﯽ را ﺑﺮای رﺳﺎﻧﯿﺪن ﺷﻤﺎ ﺑﻪ آﻧﭽﻪ ﮐﻪ اﯾﺪه آﻟﺘﺎن اﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﮑﺎری ﮔﺮﻓﺘﻪ اﯾﻢ . انجام لیزر موهای زائد ، جهت از بین بردن موهای اضافه بدن ، انواع پکیج جوانسازی پوست ، جراحی های زیبایی و ... انجام میگیرد

One thought on “رفع خط خنده

پاسخ

نه + 16 =