جراحی بینی
29 نوامبر

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت ، به منظور از بین بردن دائمی موهای زائد صورت انجام می شود. در این روش  موهای زائد در مقابل  نور اشعه لیزر قرار گرفته شده و فلیکول های مو به طور کامل از بین خواهد رفت.

در لیزر موهای زائد صورت قدرت دستگاه بر مبنای رنگ پوست و ضخامت آن ، همچنین ضخامت مو رنگ آن برای از بین بردن فلیکول ها تنظیم می گردد.

اگر صورت دارای موی زائد ضخیم ( برای مثال زیر چانه ) باشد ، مو زیر پوست رفته باشد یا در اثر اصلاح مو ، پوست دچار لک و جوش شده باشد ، به کمک لیزر می توان آن را از بین برد.

لازم به ذکر است که از مدتی قبل از شروع لیزر موهای زائد صورت و همچنین در طی دوره درمان با لیزر ، مجاز به کندن مو با موچین یا اپیلاسیون و هر روشی که در آن ریشه مو را در گیر نماید ، نیستید. تنها می توانید از ژیلت برای اصلاح موهای صورت تان استفاده نمایید.

لیزر موهای زائد صورت  روش بسیار مناسب برای افرادی است که موهای صورت شان زیاد است و در زمان اصلاح صورت مجبور به تحمل درد زیادی می باشند.

همچنین برخی از افراد پس از اصلاح موهای زائد ، صورت شان جوش زیادی می زند و باعث می شود تا پوست ایشان زیبایی ظاهرش را از دست بدهد ، لذا این افراد می تواند به کمک لیزر موهای زائد صورت بدون این که پوست شان آسیب ببیند ، از موهای زائد صورت خود رها بشوند.

 

لیزر موهای زائد صورت

 

کاندیدای مناسب در لیزر موهای زائد صورت

اشخاصی که پر مو هستند ، رنگ پوست شان به نسبت روشن است و موهای صورت آن ها ضخیم تر است و البته بیماری های هورمونی و مصرف دارو های هورمونی ندارند ، می توانند بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائد صورت بگیرند.

انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد صورت

  • برای انتخاب یک کلینیک لیزر موهای زائد خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل به عنوان مثال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد تهران را جستجو کنید.
  • پس از تهیه لیستی از بهترین کلینیک های لیزر مو زائد درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
  • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به پزشک بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
  • درباره دستگاه هایی که در آن کلینیک وجود دارد تحقیق کنید.

 

لیزر موهای زائد صورت

 

ویژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد صورت

  • یک کلینیک لیزر مو زائد خوب باید مجهز باشد.
  • کادری که در آن فعالیت می کنند رفتار خوبی با مراجعین داشته باشند.
  • به بهترین شکل ممکن مراجعه کننده را راهنمایی کنند و به او مشاوره دهند.
  • صرفا به فکر منافع خود نباشند و سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهند.

هزینه لیزر موهای زائد صورت چقدر می باشد؟

هزینه لیزر موهای زائد با توجه به دستمزد پزشک ، جلسات درمانی ، نوع دستگاه و تعداد شات ها و غیره تعیین می شود.

به این نکته مهم توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه به هز کلینیک لیزر مو زائد مراجعه نکرده و ابتدا درباره آن ها تحقیق کنید.

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر بنیتا

( جوانسازی پوست – پی آر پی – لیزر موهای زائد – تزریق بوتاکس – میکر ونیدلینگ )

 

درباره نویسنده

جوانسازی پوست
کلینیک زیبایی فوق تخصصی پوست مو لیزر و جراحی های زیبایی بنیتا از ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯾﻦ و ﻣﻄﺮح ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮاﮐﺰ ﭘﻮﺳﺖ ،ﻣﻮ ، زﯾﺒﺎﯾﯽ ، ﻟﯿﺰر موهای زائد ، ﺟﺮاﺣﯽ ، ﻻﻏﺮی و دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﮑﯽ ﺑﺎ ﻣﺘﺪ ﻧﻮﯾﻦ در ﺷﻤﺎل ﺗﻬﺮان ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮد را ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ از دﯾﮕﺮ ﻣﺮاﮐﺰ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ . ﻣﺎ ﺑﺮﺗﺮﯾﻦ ﺗﺠﻬﯿﺰات و ﻓﻨﺎوری ﻫﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﻣﻄﺮح زﯾﺒﺎﯾﯽ و ﻻﻏﺮی را ﺑﺮ ﻃﺒﻖ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی FDA امریکا و CE اروﭘﺎ و وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ایران در ﻣﮑﺎﻧﯽ ﻟﻮﮐﺲ و آرام ﮔﺮد ﻫﻢ آورده و ﺟﻤﻌﯽ از ﻣﺠﺮب ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﺎن ﻓﻮق ﺗﺨﺼﺼﯽ زﯾﺒﺎﯾﯽ را ﺑﺮای رﺳﺎﻧﯿﺪن ﺷﻤﺎ ﺑﻪ آﻧﭽﻪ ﮐﻪ اﯾﺪه آﻟﺘﺎن اﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﮑﺎری ﮔﺮﻓﺘﻪ اﯾﻢ . انجام لیزر موهای زائد ، جهت از بین بردن موهای اضافه بدن ، انواع پکیج جوانسازی پوست ، جراحی های زیبایی و ... انجام میگیرد

پاسخ

4 × چهار =