جراحی بینی
19 نوامبر

ژل لب

ژل لب

تزریق ژل لب : لب ها یکی از اجزاء صورت می باشد که زیبا بودن آن تاثیر بسزایی در جذابیت چهره دارد، به همین علت افرادی که دارای لب های باریک هستند به دنبال راه حل مناسبی برای برجسته کردن لب خود هستند.

باید بگوییم یکی از پرطرفدارترین و ایمن ترین روش های برجسته کردن لب ، تزریق ژل می باشد، اما افراد بهتر است پیش از اقدام به تزریق ژل به لب اطلاعاتی داشته باشند تا دچار مشکلی نشوند.

تزریق ژل لب چگونه می باشد؟

برای تزریق ژل لب پزشک پس از معاینه مقدار مشخصی از بهترین نوع ژل را تهیه نموده و پس از ضد عفونی کردن ناحیه تحت درمان در نقاط مشخصی تزریق می کند.

مدت زمان تزریق حدود 15 الی 20 دقیقه می باشد و نتیجه حاصل از آن آنی می باشد.

بهتر است بدانید که برای تزریق ژل لب سه نوع ژل در بازار وجود دارد که عبارتند از ژل های موقتی ، ژل های دائمی و ژل های نیمه موقتی که بهترین آن ها ژل های موقتی می باشد که از هیالورونیک اسید که در بافت بدن نیز وجود دارد تهیه شده و به همین علت ایجاد حساسیت یا آلرژی نمی کند.

 

 

تزریق ژل لب درد داره؟

باید بگوییم برای اینکه بیمار هنگام تزریق ژل لب دردی احساس نکند پزشک از بی حس کننده استفاده می نماید.

مراقبت بعد از تزریق ژل لب به شرح ذیل می باشد:

بعد از تزریق ژل ممکن است احساس درد داشته باشید یا دچار تورم و قرمزی شوید که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

در صورتی که پزشک برای تان دارویی تجویز نموده است به طور مرتب استفاده کنید.

تا چند دقیقه پس از تزریق گاز استریل بر روی لب های خود قرار دهید تا هیچ ارتباطی با فضای خارج نداشته باشد.

با توجه به مشاوره و نظر پزشک لب خود را پس از تزریق ماساژ دهید.

عوارض تزریق ژل لب چیست ؟

باید به افرادی که درباره عوارض تزریق ژل به لب سوال می کنند بگوییم در صورتی که برای تزریق به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کنید دچار هیچ عارضه ای نخواهید شد.

هزینه تزریق ژل لب چقدر می باشد؟

هزینه تزریق ژل با توجه به دستمزد بهترین پزشک زیبایی ، نوع و مقدار ژل تزریقی ، جلسات معاینه ، هزینه داروها و غیره تعیین می شود.

 

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر بنیتا

( جوانسازی پوست – پی آر پی – لیزر موهای زائد – تزریق بوتاکس – میکر ونیدلینگ )

درباره نویسنده

جوانسازی پوست
کلینیک زیبایی فوق تخصصی پوست مو لیزر و جراحی های زیبایی بنیتا از ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯾﻦ و ﻣﻄﺮح ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮاﮐﺰ ﭘﻮﺳﺖ ،ﻣﻮ ، زﯾﺒﺎﯾﯽ ، ﻟﯿﺰر موهای زائد ، ﺟﺮاﺣﯽ ، ﻻﻏﺮی و دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﮑﯽ ﺑﺎ ﻣﺘﺪ ﻧﻮﯾﻦ در ﺷﻤﺎل ﺗﻬﺮان ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮد را ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ از دﯾﮕﺮ ﻣﺮاﮐﺰ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ . ﻣﺎ ﺑﺮﺗﺮﯾﻦ ﺗﺠﻬﯿﺰات و ﻓﻨﺎوری ﻫﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﻣﻄﺮح زﯾﺒﺎﯾﯽ و ﻻﻏﺮی را ﺑﺮ ﻃﺒﻖ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی FDA امریکا و CE اروﭘﺎ و وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ایران در ﻣﮑﺎﻧﯽ ﻟﻮﮐﺲ و آرام ﮔﺮد ﻫﻢ آورده و ﺟﻤﻌﯽ از ﻣﺠﺮب ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﺎن ﻓﻮق ﺗﺨﺼﺼﯽ زﯾﺒﺎﯾﯽ را ﺑﺮای رﺳﺎﻧﯿﺪن ﺷﻤﺎ ﺑﻪ آﻧﭽﻪ ﮐﻪ اﯾﺪه آﻟﺘﺎن اﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﮑﺎری ﮔﺮﻓﺘﻪ اﯾﻢ . انجام لیزر موهای زائد ، جهت از بین بردن موهای اضافه بدن ، انواع پکیج جوانسازی پوست ، جراحی های زیبایی و ... انجام میگیرد

پاسخ

سه + 20 =