جراحی بینی
22 مه

کاربرد میکروابریژن

کاربرد میکروابریژن

میکرو ابریژن یکی از دستگاه های به کار گرفته شده در درمان و رفع ایرادات پوست است . کاربرد میکروابریژن در جوانسازی پوست و زیبا شدن ظاهر پوست می باشد .

کاربرد میکروابریژن

بر طرف کردن چین و چروک ، ملاسما و تمامی لکه هایی که در طول زندگی و غیر مادر زادی روی پوست ظاهر شده ، از بین بردن اسکار آکنه و جوش ، رفع اسکار آبله و به طور کلی شفاف سازی و جوانسازی پوست کاربرد میکروابریژن به شمار می رود .

اسکار جوش و آکنه

از مهم ترین انواع کاربرد میکروابریژن رفع اسکار جوش و آکنه است ، در این روش ابتدا پوست را تمیز نموده و به کمک دسته ی پروب سایش در جهت های مختلف و زمان مورد نظر پزشک ، انجام می شود .

لک پیری و لک بارداری

لک های پیری به مرور زمان در سن بالا به دلیل قرار گیری در معرض نور خورشید در افرادی که پوست روشن تری دارند دیده می شود .

لک های بارداری نیز در دوران بارداری در اثر تغییراتی که در سیستم بدن به وجود می آید ، ایجاد شده که اگر در حین درمان با میکرودرم ، فرد از پماد های لکه بر نیز استفاده کند در مئت زمان کوتاه تری این لک ها محو خواهد شد .

اسکار آبله و آکنه و جای سوختگی

در صورتی که آثار به جا مانده از آکنه و آبله و یا حتی سوختگی عمق زیادی نداشته باشد ، طی جلسه های درمانی این آثار ترمیم می شوند و پوست صاف تر می شود .

از بین بردن جوش های سر سیاه

از بین بردن جوش سر سیاه به خودی خود بسیار موثر است ، زیرا از ایجاد اسکار جوش پیشگیری می شود .

محو کردن آثار تاتو یا خالکوبی

خالکوبی هایی که عمیق نباشند را می توان به کمک روش میکروابریژن و همزمان با لیزردرمانی محو نمود .

ترک های پوستی

درمان ترک های ناشی از چاقی لاغری های پیاپی و یا در اثر زایمان را می توان تا حدی با این روش کم تر کرد ، اما باید گفت تاثیر چشم گیری نخواهد داشت .

 

کلینیک زیبایی بنیتا جوانسازی پوست –  پی آر پی – لیزر موهای زائد  – تزریق بوتاکس – میکر ونیدلینگ )

درباره نویسنده

جوانسازی پوست
کلینیک زیبایی فوق تخصصی پوست مو لیزر و جراحی های زیبایی بنیتا از ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﯾﻦ و ﻣﻄﺮح ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮاﮐﺰ ﭘﻮﺳﺖ ،ﻣﻮ ، زﯾﺒﺎﯾﯽ ، ﻟﯿﺰر موهای زائد ، ﺟﺮاﺣﯽ ، ﻻﻏﺮی و دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﮑﯽ ﺑﺎ ﻣﺘﺪ ﻧﻮﯾﻦ در ﺷﻤﺎل ﺗﻬﺮان ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و ﺧﺪﻣﺖ ﺧﻮد را ﻣﺘﻤﺎﯾﺰ از دﯾﮕﺮ ﻣﺮاﮐﺰ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ . ﻣﺎ ﺑﺮﺗﺮﯾﻦ ﺗﺠﻬﯿﺰات و ﻓﻨﺎوری ﻫﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﻣﻄﺮح زﯾﺒﺎﯾﯽ و ﻻﻏﺮی را ﺑﺮ ﻃﺒﻖ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی FDA امریکا و CE اروﭘﺎ و وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ایران در ﻣﮑﺎﻧﯽ ﻟﻮﮐﺲ و آرام ﮔﺮد ﻫﻢ آورده و ﺟﻤﻌﯽ از ﻣﺠﺮب ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﺎن ﻓﻮق ﺗﺨﺼﺼﯽ زﯾﺒﺎﯾﯽ را ﺑﺮای رﺳﺎﻧﯿﺪن ﺷﻤﺎ ﺑﻪ آﻧﭽﻪ ﮐﻪ اﯾﺪه آﻟﺘﺎن اﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﮑﺎری ﮔﺮﻓﺘﻪ اﯾﻢ . انجام لیزر موهای زائد ، جهت از بین بردن موهای اضافه بدن ، انواع پکیج جوانسازی پوست ، جراحی های زیبایی و ... انجام میگیرد

One thought on “کاربرد میکروابریژن

  1. متخصص پوست و مو کرج - آگوست 18, 2018 در 5:37 ق.ظ

    کلینیک بنیتا از جمله کلینیک های حرفه ای تهران است
    با آرزوی موفقیت برای تمامی عزیزان این مجموعه

    پاسخ

پاسخ

هجده − چهارده =