جراحی بینی مشاوره در واتس اپ

اقدامات پس از تزریق بوتاکس

اقدامات پس از تزریق بوتاکس

از جمله اقدامات پس از تزریق بوتاکس كه باید انجام شود تا باعث بهتر شدن نتیجه ی کار شود به شرح زیر است :

اقدامات پس از تزریق بوتاکس

پس از تزریق حداقل 2 تا4 ساعت در حالت ایستاده یا نشسته باشید و از مالیدن و فشار آوردن بر محل تزریق تا 24 ساعت اجتناب نمایید ، اگر محل تزریق دستکاری یا مالیده شود ممکن است باعث پخش شدن بوتاکس به عضلات غیر هدف شده و عوارضی را ایجاد کند.

اقدامات پس از تزریق بوتاکس

 

سعی کنید بعد از تزریق بوتاکس عضلات محل تزریق را به مدت 2 تا 3 ساعت منقبض و منبسط کنید ، اخم کردن ، بالا و پایین انداختن ابرو  نتیجه ی بهتری را برای شما پدید می آورد اما باید توجه کنید که به هیچ وجه با دست ناحیه ی تزریق را ماساژ ندهید.

تا 24 ساعت پس از تزریق از حمام کردن و دوش گرفتن  و رفتن به سونا پرهیز کنید ، سعی کنید نوشیدنی های داغ مانند هات چاکلت و قهوه ی داغ هم ميل نكنيد این نکته را به یاد داشته باشید که در این مدت نباید در معرض حرارت مستقیم و گرما قرار بگیرید .

از نکات قابل توجه که باید بعد از تزریق رعایت کنید عدم خم کردن سر تا 24 ساعت به پایین و خوابیدن اجتناب کنید . به علاوه از ورزش کردن و انجام کار های سنگین  و هر نوع فعاليت ورزشی به مدت 3 روز خودداری نمایید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

سه روز قبل و بعد از تزریق بوتاکس ، از مصرف قرص هایی مانند آسپرین و وارفارین خودداری نمایید انجام این اعمال باعث می شود که شما بهترین نتیجه را از تزریق خود بگیرید .

 

بعد از گذشت دو هفته از تزریق بوتاکس باید به پزشک معالج خود مراجعه کنید تا روند معالحه را بررسی کند  و در صورت  وجود هرگونه نقص ،اقدام به اصلاح و یا تزریق مجدد نماید

 

کلینیک زیبایی بنیتا جوانسازی پوست –  پی آر پی – لیزر موهای زائد  – تزریق بوتاکس – میکر ونیدلینگ )

تماس کلینیک بنیتا

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button