جراحی بینی مشاوره در واتس اپ

ترواسکالپ

هر آنچه باید در مورد ترواسکالپ بدانید:

ترواسکالپ روش درمانی پیکر تراشی و لاغری بدون جراحی است ­که از لحاظ بالینی ثابت شده است سلول های چربی را بدون توجه به فرم یا نوع بدن به طور غیرتهاجمی از بین می برد. اگر برنامه غذایی رژیمی دارید یا ورزش می کنید اما هنوز چربی های سرسختی دارید، ترو اسکالپ روش خوبی برای حذف چربی است.

ترواسکالپ

 

ترواسـکالپ از ابزار فرکانس رادیویی بالا استفاده می کند. این ابزار چربی را گرم می کند و موجب آپوپتوز چربی با مرگ تدریجی سلول چربی می شود. پوست با دمای کنترل شده حفظ می شود و کمتر از چربی حرارت دریافت می کند. ترواسکالپ توسط سازمان غذا و دارو آمریکا برای لیپولیز (کاهش چربی) تایید شده است. تجربه بالینی نشان می دهد که ترواسکالپ پوست را سفت کرده و همچنین چربی را کاهش می دهد.

ترو اسکالپ چگونه عمل می کند؟

ترو اسکالپ از فرکانس رادیویی تک قطبی برای ذوب ذخیره چربی استفاده می کند. فناوری فراکانس رادیویی استاندارد طلایی در بسیاری از درمان های زیبایی است. گرمای ساتع شده از فرکانس رادیویی می تواند چربی را ذوب ، پوست را سفت و سلولیت را محکم نماید.

مزایای ترو اسکالپ چیست؟

اگر فکر می کنید این درمان مزایای چندگانه ای دارد، حق با شماست. صرف نظر از اینکه ترو اسکالپ یکی از روشهای درمانی غیر جراحی معروف است، مزایای تاثیرگذار دیگری نیز دارد ازجمله:

 

 

کانتورینگ بدن:

روش درمانی کانتورینگ بدن با خیلی از روشهای دیگر متفاوت است. کانتورینگ بدن یکی از درمان های زیبایی است که به شما کمک می کند تا فرم بدن خود را اصلاح کنید. کانتورینگ بدن عملکردهای متعددی از سفت کردن پوست گرفته تا حل کردن ذخیره چربی دارد.

انواع زیادی از درمان های کانتورینگ بدن وجود دارد؛ مانند آن هایی که صرفا پوست را سفت می کند یا به تعریف بافت عضلانی کمک می کند. کانتورینگ بدن می تواند روش جراحی کم تهاجمی یا غیر تهاجمی باشد. به علاوه، ترواسکالپ بخشی از درمان های خانوادگی است ازجمله ID،3D، وفلکس.

کاهش چربی:

یکی از کلیدی ترین استفاده های این درمان کاهش چربی است. برای افراد زیادی، خلاص شدن از لایه های مقاوم چربی بدن در اولویت اول است. این درمان بافت زیر پوست را گرم می کند که موجب ذوب شدن چربی برای همیشه است.

نتایج دائمی

وقتی بیماران درمان کانتورینگ بدن را درنظر می گیرند، اغلب با خود فکر می کنند آیا نتایج بدست آمده دائمی است یا خیر. جواب به این پرسش بله است. هر ذخیره چربی با این درمان حل شده  و به طور دائم از بدن برداشته می شود یعنی بازگشت این ذخایر چربی سخت خواهد بود.

ایمن و بدون درد بودن:

این روش درمانی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است؛ بدین معنا که قبل از توزیع در بازار باز، آزمایشات بالینی زیادی برروی این روش درمانی انجام شده است. ترواسـکالپ ایمن می باشد زیرا روشی غیر جراحی و بدون درد است، هر درمانی که بتواند بدون نقض مانع پوستی انجام شود معمولا بدون عوارض جانبی است و این درمان استثنا نیست.

پروسه انجام ترو اسکالپ

با توجه به اندازه و سایز محل درمان، میزان لایه چربی انباشته شده و تعداد نواحی مد نظر برای درمان، پروسه بین 15 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشد.

پیش از شروع، پزشک معالج مقداری ژل به نواحی مختلف بدن می زند. سپس دستگاه را، همان طور که موج های رادیویی ساطع می کند، بر روی قسمت های مورد نظر حرکت داده و حرارت را وارد لایه چربی موجود در زیر پوست و ماهیچه می کند.

پس از اتمام پروسه، ممکن است پوست شما برای چند ساعتی ملتهب باشد. همچنین امکان دارد در نواحی که تحت درمان قرار گرفته اند توده و گره هایی ایجاد شود. وجود این توده ها امری طبیعی است و پس از چند هفته از بین می روند.

بعد از اتمام فرایند فرد می تواند بلافاصله به فعالیت های روزانه خود مشغول شود.

چه زمانی نتیجه نهایی ترواسکالپ نمایان می شود؟

پس از گذشت حدود 12 هفته می توان نتیجه حاصل از ترواسکالپ را مشاهده کرد.

چند جلسه درمانی نیاز است؟

اکثر افراد در یک جلسه، حدود 24 درصد از چربی های سطحی نواحی تحت درمان را از دست می دهند. با توجه به نتیجه دلخواه بیمار یک تا دو جلسه در طول 2 تا 3 ماه پیشنهاد می شود.

ماندگاری نتیجه درمانی ترواسکالپ

سلول های چربی به شیوه ترو اسکالپ به طور دائمی از بین می روند اما بدین معنا نیست که ترو اسکالپ  از اضافه وزن جلوگیری می کند.

شما می توانید با داشتن یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی منظم نتیجه حاصل از ترو اسکالپ را تا مدت ها حفظ کنید.

مراحل آماده سازی برای انجام ترواسکالپ

  • یک ماه پیش از انجام پروسه از مواد برنزه کننده پوست استفاده نکنید.
  • موهای موجود بر روی محل درمان و قسمت بالایی کمر را پیش از انجام پروسه شیو کنید تا دستگاه بتواند به راحتی با پوست تماس پیدا کند و روی آن حرکت کند.
  • به ناحیه که قرار است تحت ترواسکالپ قرار بگیرد هیچ گونه کرم نرم کننده یا پودری نزنید. نواحی تحت درمان باید تمیز و خشک باشند.
  • از پماد و داروهای بی حسی در محل درمان استفاده نکنید.
  • پیش از جلسه ، به میزان کافی غذا و مایعات مصرف کنید.
  • در جلسه درمان از زیورآلات و پیرسینگ استفاده نکنید.

مراحل پس از انجام ترو اسکالپ

ممکن است ناحیه مورد نظر کمی ملتهب و متورم شود که معمولاً پس از چند ساعت یا چند روز برطرف خواهند شد.

امکان دارد در ناحیه درمان شده به مدت 72 ساعت گره های قابل لمس یا توده هایی حس شود که با گذشت چند هفته از بین می روند. گره ها و توده های ایجاد شده را روزانه به مدت 2 تا 5 دقیقه ماساژ دهید تا به تجزیه سریع آن ها کمک کنید.

در صورت مشاهده هر یک از علائم زیر فوراً با پزشک معالج تماس بگیرید:

  • تاول، پوسته شدن و سوختگی پوست
  • ماندگاری التهاب، قرمزی و تورم بیش از چند روز
  • ماندگاری گره ها و توده ها بیش از چهار هفته

کاندید مناسب برای انجام ترو اسکالپ

این شیوه با توجه به خواسته های مردان و زنان متقاضی تغییرپذیر است. این تکنیک درمانی بر روی تمامی پوست ها قابل اجرا است؛ حتی پوست هایی که بر روی آن ها تاتو انجام شده است. تمام افرادی که از سلامت عمومی و رژیم غذایی سالمی برخوردار هستند، می توانند گزینه مناسبی برای انجام ترواسکالپ باشند.

به این دلیل که در روند درمانی از انرژی فرکانس های رادیویی استفاده می شود، این پروسه برای افرادی که در بدن خود دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب ، دفیبریلاتور قلب و عروق یا ایمپلنت های الکترونیکی دارند مناسب نیست.

بهتر است در دوران بارداری و شیردهی ترو اسکالپ انجام ندهید.

نکات مثبت ترو اسکالپ

این روش غیر تهاجمی است؛ اثرات پس از پروسه بسیار ناچیز هستند و به دوره ریکاوری نیاز ندارد. ترو اسکالپ نسبت به دیگر جراحی های پلاستیک لاغری مقرون به صرفه است.

تا زمانی که وزن خود را ثابت نگه دارید، اثر ترواسکالپ ماندگار است.

این روش درمانی می تواند چربی های انباشته شده در بدن که با رژیم و ورزش کردن نیز از بین نرفته اند را مورد هدف قرار دهد.

گرمای حاصل از فرکانس های رادیویی، ممکن است پوست های افتاده در نواحی تحت درمان را تا حدودی سفت کند.

ترواسکالپ برای کدام نواحی بدن مناسب است؟

این روش برای کاهش و از بین بردن برخی توده های چربی در قسمت های مختلف بدن کاربرد دارد. به طورکلی ترو اسکالپ می تواند در نواحی شکم، بازو، پهلو، پشت ران و غبغب استفاده شود.

تفاوت ترو اسکالپ id و ترو اسکالپ D3

ترو اسکالپ id بر خلاف ترو اسکالپ D3 ، می تواند همزمان چند ناحیه از بدن را تحت درمان قرار دهد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button