جراحی بینی مشاوره در واتس اپ

 با افزایش سن و مراقبت های نادرست از پوست ، پس از گذشت مدتی پوست دچار تغییراتی چون لکه و چین و چروک می شود. اکثریت بانوان به زیبایی خود اهمیت می دهند و به دنبال افزایش زیبایی و رفع مشکلات پوست هستند. روش جوانسازی پوست با جنسیس در تهران یکی از روش های جوانسازی پوست صورت است که نتایج رضایتمندی دارد و شادابی را به پوست بازمی گرداند. مصرف دخانیات ، قرارگرفتن در تابش نور مستقیم آفتاب و افزایش سن از بارزترین دلایل به وجود آمدن چین و چروک های پوست هستند. جای آکنه و اسکار ، چین و چروک های پوست  و غیره از شادابی و زیبایی پوست می کاهند و سن فرد را بیشتر از سن واقعی او نشان می دهند. به همین دلیل رفع مشکلات پوست علاوه بر زیبایی تاثیرات مثبتی بر روی اعتماد به نفس فرد نیز دارد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی بنیتا با استفاده از این لیزر از مزایای آن بهرمند شوید.

 

رایج ترین روش های جوانسازی پوست با جنسیس و دیگر روش های موجود !

 • جنسیس
 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • بوتاکس
 • میکرودرم ابریژن
 • میکرونیدلینگ
 • هایفوتراپی  
 • مزوتراپی

تعداد جلسات مورد نیاز برای دست یابی به نتیجه عالی از لیزر جنسیس !

برای دست یابی به یک نتیجه عالی طی پروسه جوانسازی پوست با جنسیس در کلینیک بنیتا در تهران ، لازم است حداقل سه بار و به فاصله چهار هفته و حتی بیشتر درمان را تکرار کنید.

کاربرد های فوق العاده جوانسازی پوست با جنسیس در تهران

 1. آنژیوم
 2. جای جوش
 3. چین و چروک
 4. کک و مک
 5. لک های پیری
 6. آکنه های التهابی
 7. خال های لکه شرابی
 8. بهبود منافذ باز پوست
 9. درمان بافت ناهموار پوست
 10. درمان آکنه و قرمزی پوست
 11. واریس های صورت و پا
 12. ضایعات و برآمدگی های گوشتی
 13. بهبود و درمان زخم های ناشی از آکنه ، جراحی و سوختگی

جوانسازی پوست با جنسیس

جوانسازی صورت با جنسیس در کلینیک بینتا

برخلاف باور عموم که روش های جوانسازی را فقط مختص بانوان می دانند امروزه آقایان نیز تمایل به جوانسازی پوست و رفع مشکلات پوست دارند. جای جوش هایی که از دوران بلوغ به جا مانده است برای هر فردی ظاهر ناخوشایندی دارد و منجربه کاهش زیبایی پوست می شود. جنسیس با استفاده تکنولوژی جدید و در زمان کوتاه مدتی تمام مشکلات پوست را رفع می کند و زیبایی را به چهره باز می گرداند. تکنولوژی جوانسازی صورت با جنسیس نیازی به بیهوشی ندارد و فرد با انجام جنسیس می تواند بدون بروز هیچ گونه عوارضی زیبایی چهره را افزایش دهد. در اصل جوانسازی پوست با جنسیس در کلینیک بنیتا در تهران ، علاوه بر تاثیرات مثبتی که بر روی صورت دارد منجربه افزایش زیبایی و اعتماد به نفس فرد می شود و تاثیرات مثبتی نیز بر روی روحیه فرد دارد. هرکدام از روش های جوانسازی پوست صورت مزایای مختص به خود را دارند بنابراین برای انتخاب روش مناسب توصیه می شود به کلینیک زیبایی مراجعه کنید و پس از مشاوره های مورد نیاز بهترین روش را با توجه به مشکلی که باید رفع شود انتخاب کنید.

ماندگاری حاصل از جوانسازی پوست با جنسیس چگونه است ؟

جالب است بدانید که نتیجه حاصل از این پروسه زیبایی به مرور زمان مشخص خواهد شد ، که بیشترین اثرات آن در بازه 6 ماهه می باشد.  لازم به ذکر بوده که اسکار های ناشی از این پروسه می تواند اثری دائمی و ماندگار داشته باشد ، که سبب بهبود همیشگی اسکار های پوستی می شود. اما از لحاظ درمانی ، تکرار جلسات نیز بسیار توصیه می شود. همچنین با توجه به سلامت و شرایط بدن افراد تاثیرات لیزر می تواند تا بیش از یک سال ماندگاری داشته باشد.

 

کدام دسته از افراد کاندیدای مناسبی برای این تکنیک نمی باشند ؟

 1. توجه داشته باشید که بانوان باردار هرگز گزینه مناسبی برای بکارگیری از این لیزر نخواهند بود و باید پروسه جوانسازی پوست خود را به بعد از زایمان و دوره شیردهی موکول کنند.
 2. همچنین در صورتی که شما عزیزان بسیار در معرض نور خورشید قرار می گیرید ، بهتر است از انجام این تکنیک خودداری کنید.
 3. اگر محل تحت درمان شما با بکار گیری از جوانسازی پوست با جنسیس دارای زخم و خراشیدگی باشد ، توصیه می شود از انجا این پروسه جوانسازی خودداری کنید تا زمانی که اسیب دیدگی پوست شما بهبود یابد.

هزینه جوانسازی پوست با جنسیس در تهران

بر روی تعیین قیمت تاثیر دارد و علاوه بر روش جوانسازی پوست ، هزینه کلینیک زیبایی نیز در تعیین هزینه نقش دارد. برای مطلع شدن از هزینه بهتر است به یک کلینیک زیبایی مراجعه کنید تا علاوه بر تعیین هزینه مورد نظر بتوانید مشاوره های لازم را نیز دریافت کنید . جوانسازی مرتبط با زیبایی چهره است و مهم است که بعد از جوانسازی پوست ، عوارضی وجود نداشته باشد .به همین دلیل به کلینیک زیبایی خوبی مراجعه کنید تا عوارضی پیش نیاید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button