جراحی بینی مشاوره در واتس اپ
21 مارس

میکروابریژن

میکروابریژن

میکروابریژن ، دستگاهی است با هدف رفع چین و چروک پوست ، از بین بردن ملاسما و کلیه لکه های پوستی مادرزادی و غیر مادر زادی ، زیباسازی و جوانسازی پوست و برگرداندن شادابی و حالت الاستیتگی پوست و رفع حفره های پوستی و از بین بردن جای جوش و آکنه و رفع کک و مک ونیز خارج نمودن جوش های سرسیاه می باشد .

میکروابریژن اولین بار در کشور ایتالیا حدود سی سال پیش به کار گرفته شد و پس از آن نیز به عنوان روشی بی عارضه در اروپا به تایید و بهره برداری رسید .

روش انجام میکروابریژن

میکروابریژن

دستگاهی پیشرفته و به حساسیت بالا ، که در طی فرایند آن کریستال های اکسید آلومینیوم ، به روی پوست کشیده می شود و لایه برداری پوست را انجام می دهد . هم زمان با این لایه برداری ، توسط سیستم مکش دستگاه ، کریستال ها از روی پوست جمع شده و در نهایت با بهبود گردش خون در نواحی ای که عمل میکرودرم بر روی آن صورت گرفته است ، با فعال شدن سلول های فیبروپلاست ، بازسازی و جوانسازی پوست ، رخ خواهد داد .

مراحل انجام میکروابریژن :

در ابتدای کار پوست را تمییز می کنیم تا هر گونه چربی و یا لوازم آرایشی که به روی پوست باقی مانده ، به طور کامل پاک بشود .  پس از آن به وسیله پروب دستگاه ، در زمان معینی بر اساس نوع و ضایعه پوستی سایش در جهت های متفاوت و در نواحی مختلف صورت می گیرد ، سپس در پایان صورت را می شوییم و یک لایه پماد کالامین یا اکسیددوزنگ به روی موضع می مالیم . تنها مراقبتی که بعد از میکروابریژن ضروری است ، استفاده از کرم ضد آفتاب می باشد .

تعداد جلسات میکروابریژن و مدت زمان آن

هر جلسه میکرودرم در حدود 20 دقیقه تا نیم ساعت زمان لازم دارد  و تعداد جلسه های درمانی ، بر اساس مشکل و ضایعه پوستی ، توسط پزشک متخصص ، معین خواهد شد . در حالت کلی فاصله میان هر دو جلسه بر حسب نیاز بیمار بین 7 تا 14 روز متغیر است .

کلینیک زیبایی بنیتا جوانسازی پوست –  پی آر پی – لیزر موهای زائد  – تزریق بوتاکس – میکرونیدلینگ )

پاسخ

یک × 3 =

Call Now Button