جراحی بینی مشاوره در واتس اپ
11 ژوئن

هایفوتراپی

هایفوتراپی

رفع چین و چروک به منظور زیبایی بیشتر چهره و جوانسازی پوست ، به روش های مختلفی انجام می شود . هایفوتراپی ، یکی از روش های جوان سازی و لیفت پوست می باشد .

 

هایفوتراپی

 

روش عملکرد دستگاه هایفوتراپی ( دابلو )

هنگامی که شما کاغذی را جلوی نور مستقیم خورشید قرار بدهید ، اتفاقی نخواهد افتاد ، اما در صورتی که یک ذره بین را میان نور آفتاب و کاغذ قرار دهید ، با کانونی شدن نور ، امواج نور خورشید به یک نقطه متمرکز شده و در نهایت منجر به سوختن کاغذ می شود . در تکنیک هایفوتراپی ،  امواج اولتراسوند ، در لایه های زیری پوست متمرکز می کنیم .

مهم ترین ویِژگی هایـفوتراپی ، همین است که در طی فرایند آن سطح پوست آسیبی نخواهد دید و امواج اولتراسوند به لایه های زیر سطح پوست نفوذ می کنند ، با برخورد این امواج با یکدیگر اثر آن ها بیشتر می شود و تولید حرارت افزایش یافته و منجر می گردد تا بافت های کلاژن و سلول ها امواج ناشی از هایفوتراپی را بهتر جدب نمایند .

 

هایفوتراپی

 

کدام افراد کاندیدای مناسب هایفوتراپی هستند ؟

کسانی که مایل هستند تا همیشه پوست شان جوان و شاداب باشد ، از شروع سی سالگی که پوست آرام آرام شروع به افتادگی و شل شدن می کند ، می توانند برای انجام هایـفوتراپی اقدام نمایند ، زیرا در این سنین میزان شل شدگی و افتادگی پوست کم تا متوسط است و مسلماً نتیجه حاصل از عمل بهتر خواهد بود .

در افرادی که شدت افتادگی و شلی پوست بیشتر است و فرد نمی خواهد تا عمل جراحی لیفت انجام دهد می تواند از تکنیک هایـفوتراپی ، هم زمان با تزریق چربی و یا لیزرفرکشنال آر اف نتیجه مورد نظر خود را به دست آورد .

مدت زمان و انجام هایفوتراپی و  تعداد جلسات آن :

مدت زمان هر جلسه به ناحیه ای که درمان بر روی آن صورت می گیرد ، بستگی دارد و از 30 تا 60 دقیقه متفاوت است .

بیمارانی که میزان افتادگی پوست شان کم تا متوسط باشد ، تنها یک جلسه درمان نیاز دارند ، اما متقاضیانی که میزان افتادگی پوست شان بیشتر است به منظور دریافت نتیجه بهتر می توانند تا شش ماه بعد ، یک بار دیگر درمان را تکرار کنند .

 

هایفوتراپی

 

اقدامات قبل از هایفوتراپی به شرح ذیل می باشد:

 • یکی از مهم ترین اقدامات قبل از هایفوتراپی انتخاب بهترین مرکز هایفوتراپی می باشد.
 • برای انتخاب یک کلینیک خوب و مجهز برای انجام هایفوتراپی می توانید از دوستان وآشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 • پس از انتخاب کلینیک مورد نظر حتما برای مشاوره به آنجا بروید و نمونه کارهای آن ها را مشاهده کنید.
 • برای مشاهده نمونه کارهای کلینیک زیبایی بنیتا می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام مراجعه کنید.
 • در صورتی که باردار بوده یا تزریق ژل و بوتاکس انجام داده اید حتما به اطلاع پزشک خود برسانید.
 • پیش از مراجعه برای انجام هایفوتراپی حتما استحمام کنید.

لزوم انتخاب بهترین کلینیک زیبایی

امروزه کلینیک های زیبایی بسیاری در تهران و شهرستان ها به ارائه خدمات هایفوتراپی و دیگر خدمات جوانسازی پوست می پردازند که تجربه انجام این روش در همه این کلینیک های زیبایی به یک صورت نمی باشد.

در صحبت با افرادی که هایفوتراپی انجام داده اند در می یابیم که برخی، از انجام آن بسیار راضی هستند در صورتی که برخی دیگر رضایت کافی از آن ندارند.

دلیل عمده این تفاوت، کلینیک زیبایی است که افراد برای انجام هايفوتراپي آن را انتخاب کرده اند.

اشخاص باید در انتخاب کلینیک زیبایی خود بسیار دقت کنند و یک کلینیک زیبایی مجهز و مطمئن را انتخاب کنند، در غیر اینصورت نتیجه به دست آمده از این روش جوانسازی با رضایت آن ها همراه نخواهد بود.

 

 

ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی

 • برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی افراد باید ویژگی های زیر را در نظر بگیرند:
 1. دارای محیطی کاملاً بهداشتی بوده، آشفته و بی نظم نمی باشد. وسایل قرار گرفته در فضای کلینیک می بایست تمیز بوده و ابزار و وسایلی که قرار است قبل از عمل زیبایی یا انجام روش های جوانسازی پوست مورد استفاده قرار بگیرند، قبل از انجام آن ها استریل می شوند.
 2. کادر درمانی و پزشک معالج باید توضیحات لازم در رابطه با روشی که بیمار متقاضی انجام آن است را به طور صادقانه برای او بازگو کرده و در رابطه با مزایا و عوارض آن برای او صحبت کنند تا فرد بتواند تصمیم درستی در رابطه با انجام یا عدم انجام روش مورد نظر اتخاذ کند.
 3. پزشک معالج باید دارای وجدان کاری بوده و اگر فرد درخواست غیرمعقول و غیرمنطقی داشت او را توجیه و منصرف کند و در صورت پافشاری بیمار از انجام روش مورد نظر برای بیمار سر باز زند.
 4. دارای تابلوهایی می باشد که بر روی آن ها قوانین وزارت بهداشت ذکر شده است.
 5. پزشکان و کادر درمانی مشغول در کلینیک زیبایی باید در انجام انواع خدماتی که در کلینیک ارائه می شود تخصص داشته باشند.
 6. بعد از انجام جراحی های زیبایی و روش های جوانسازی پوست عوارضی بروز می کند که پزشک باید مراقبت های موثر در کاهش و بهبود آن ها را برای بیماران توضیح دهد.
 7. طراحی اتاقی که قرار است بیماران در آن تحت روش های جراحی یا جوانسازی قرار بگیرند باید به گونه ای باشد که از استرس احتمالی افراد کم کرده، شیک و دارای رنگ بندی مناسب باشد.
 8. دارای مجوز از وزارت بهداشت باشد.
 9. تجربه زیادی در زمینه انواع روش های جوانسازی پوست یا جراحی های زیبایی داشته باشد و روش های انجام گرفته توسط خدمات درمانی این کلینیک دارای نتایج موفقیت آمیز و رضایت بخش باشد.

 

 

هایفوتراپی

 

مراقبت های بعد از هایفوتراپی به شرح ذیل می باشد:

 • پس از انجام هایفوتراپی ژل های موجود بر روی ناحیه تحت درمان را با دستمال تمیز پاک کنید.
 • برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • بعد از انجام هایفو از برقراری تماس با آب گرم خودداری کنید چرا که باعث افزایش التهاب می شود.
 • بعد از هايفوتراپي از قرار گرفتن در معرض آفتاب جدا خودداری کنید.
 • تا مدتی که پزشک تعیین کرده است از انجام فعالیت های سنگین که موجب تعرق می شود خودداری کنید.

هزینه ی هایفوتراپی چقدر است ؟

قیمت هایفوتراپی با توجه به ناحیه تحت درمان ، تعداد جلسات درمانی ، دستمزد پزشک و هزینه های دارو و غیره تعیین می شود.

 

پاسخ

10 − دو =

Call Now Button