جراحی بینی مشاوره در واتس اپ

اندولیفت

اندولیفت چیست؟

اندولیفت صرفا یک پروسه پزشکی بوده و طی آن میکروفبیرهای نوری یک بار  مصرف که از تار مو نازکتر است و به راحتی در زیرلایه هیپودرم سطحی پوست قرار می گیرد. به بیان دیگر اندولیفت روش لیفت لیزری پوست است که در پزشکی-زیبایی بینابینی انجام می شود. ( جوانسازی پوست )

از لیزر برای بازسازی پوست استفاده شده و کم تهاجمی است، یعنی بیمار می تواند بدون بستری شدن به منزل برود. این روش به عنوان بخشی از پزشکی زیبایی و مداخله آرایشی بکار رود. پوست را سفت می کند، چربی ناحیه میانی و تحتانی صورت، گردن و بخشی از نواحی کوچک بدن را برمی دارد. این تکنیک از سوزن نازک ویژه و نور لیزر در سفت کردن پوست استفاده می کند و این سوزن ها میکرو فیبر نوری نامیده می شوند که شبیه یک تار مو هستند. الیاف یکبار مصرف داخل هیپودرم پوست گذاشته می شود. میکروفیبر از ایجاد خراش جلوگیری می کند. پرتو لیزر با استفاده از این فیبرها برای سفت کردن پوست استفاده می شود.

 

اندولیفت

 

نکاتی در رابطه با آنـدولیفت

لازم به ذکر است که در این فرایند برش یا بیهوشی بکار نمی رود. بیمار ممکن است به دلیل انرژی لیزر که تونل های ریزی در مسیرهای ضد جاذبه ایجاد می کند فقط ناراحتی مختصری احساس کند.

بیمار می تواند به فعالیت های معمول و دفتر کار خود بازگردد. این فرایند می تواند به صورت سینرژی (همزمان یا تاخیر) همراه با داروی بیهوشی و جراحی انجام شود. با افزایش سن، پوست شروع به افتادگی می کند، چروک های جدید و تجمع چربی در صورت و بدن دیده می شود. فناوری های جدید در بخش زیبایی روش های کم تهاجمی را قادر می سازد تا علائم پیری را بکاهد یا از بین ببرد. اندولیفت یکی از روشهای کم تهاجمی است که به ما کمک می کند تا به صورتی جوانتر دست یابیم.

ذخیره های کوچک چربی موضعی و شلی پوست بدن (زانو، قسمت داخلی زانو، شکم، بازو) می تواند با استفاده از لیزر فیبری 1470 میلیمتری بهبود یابد. فیبر نوری یک بار مصرف (تا 400 میکرون ضخامت) متصل به یک دستگاه زیر پوست در ناحیه موضعی چربی قرار می گیرد و بطور یکنواخت به جلو و عقب حرکت داده می شود.

همچنین:

نوک فیبر نوری انرژی ساتع می کند (طول موج 1470 میلیمتر) که آب و چربی را هدف می گیرد و موجب تحلیل بافت چربی می شود (که قابل جذب است) اما مهم این که گرمای آب منجر به انقباض بافت ها و افزایش شلی پوست می شود.

این فرایند معمولا بدون بیهوشی انجام می شود و مستلزم استفاده از هوای -20 درجه سانتیگراد است (سرد کردن سطح بدن). این لیزر به بافت های اطراف آسیبی وارد نمی کند. بنابراین، یکی از ایمن ترین روش های غیر تهاجمی است.

نیازی به بیهوشی نیست. بهرحال، اگر آستانه درد پایین دارید، کرم بیحسی موضعی ممکن است احساس سوراخ شدن ابتدایی را کاهش دهد. بیمارمی تواند یک یا دو ساعت بعد زندگی روزمره خود را شروع کنند.

از مزایای اندولیفت می توان عدم استفاده از بیهوشی، ایمن، نتایج آنی و قابل رویت، بدون برش، جراحی سرپایی، غیر تهاجمی، ایمن ترین گزینه مداخله آرایشی، بدون دوره ریکاوری، کنترل عمق و گرما را نام برد.

اندولیفت چه مدت زمان طول می کشد؟

اندولیفت معمولاً یکی از سریع ترین فرایندهای سفت کردن پوست است. اما زمان ریکاوری بسته به اندازه ناحیه درمانی متفاوت است. روش لیفت جزیی صورت ده تا 15 دقیقه می تواند باشد، اندولیفت کامل صورت ممکن است سی دقیقه طول بکشد. زمان در بخش های دیگر بدن مانند بازو طولانی تر است.

آیا اندولیفت دائمی است؟

اندولیفت یک پروسه زیبایی است. اثرات این پروسه دائمی نخواهد بود اما می توانید از پوست جدید سفت تر خود به مدت طولانی لذت ببرید. اثرات اندولیفت بستگی به ماهیت پوست و سبک زندگی بیمار دارد. سبک زندگی سالم که مستلزم رژیم غذایی سالم و ورزش است به افزایش اثرات این پروسه می تواند کمک کند.​

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button