جراحی بینی مشاوره در واتس اپ

بهترین مرکز لیزر تهران کجاست ؟ چگونه می توان بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران را انتخاب کرد و غیره سوالاتی است که افراد متقاضی برای انجام لیزر موهای زائد می پرسند. به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب پزشک و کلینیک برای انجام لیزر مو های زائد جزء مهم ترین انتخابات شما محسوب می شود چرا که اگر به یک کلینیک غیر مجاز مراجعه کنید ممکن دچار عوارضی شوید. اگر دوست دارید با بهترین مرکز در این زمینه آشنا شوید این مقاله از سایت کلینیک بنیتا بهترین مرکز فوق تخصصی پوست و مو وزیبایی زعفرانیه تهران را از دست ندهید. 

 

بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران

 

انتخاب بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران

 1. برای انتخاب یک مرکز خوب در تهران برای لیزر کردن مو های زائد می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا عبارت بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران را در گوگل جستجو نمایید.
 2. پس از تهیه لیست مراکز لیزر تهران درباره آن های تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره به بهترین آن ها بروید.
 3. در جلسه مشاوره درباره نوع لیزر و غیره سوالات خود را بپرسید تا آن ها شما را راهنمایی کنند.
 4. حتما برای اطمینان از انتخاب خود میزان رضایت افرادی که در آن جا لیزر انجام داده اند را بسنجید.

ویژگی های بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران

 1. یک کلینیک خوب برای این کار باید مجهز به بهترین دستگاه های لیزر مو رائد باشد.
 2. کادری مجرب و حرفه ای در آن جا فعالیت کند و رفتا مناسبی با مراجعین داشته باشد.
 3. حتما نکات لازم در خصوص انجام لیزر را به فرد متقاضی توضیح دهند.
 4. یک پزشک مجرب در آن جا لیزر موها زائد را انجام دهد.

 

 

لیزر موهای زائد در بهترین مرکز درمانی چگونه انجام می شود؟ 

دستگاه لیزر موهای زائد با طول موج مشخصی که برای ناحیه مورد نظر مشخص شده به آن ناحیه تابیده می شود. نور تابیده شده به گرما تبدیل می شود و تئسط فولیکول های مو جذب شده و با بالا رفتن میزان گرما ریشه مو از بین رفته و به طور دائمی موهای زائد بدن از بین می رود. طبق گفته های متخصصان بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران در صورتی که در یک کلینیک مجهز و توسط یک پزشک مجرب انجام شود و فرد مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کند دچار هیچ عارضه ای نخواهد شد. تنها عارضه ای روش کمی التهاب پس از رفع موهای زائد می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

برای انجام این کار ابتدا ، پوست تمیز می شود. بعضی از بیماران ژل بی حس کننده دریافت می کنند. در حین عمل باید از عینک محافظ استفاده کنید. بسیاری از بیماران می گویند پالس های لیزر مانند خرده چوب های گرم یا یک نوار لاستیکی بر روی پوست قفل می شوند. لیزر موها را با بخار دادن از بین می برد. بخار باعث ایجاد دودهای کوچک می شود که بوی گوگرد مانند دارند. مدت زمان لیزر به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد. درمان لب بالا چند دقیقه طول می کشد. اگر ناحیه بزرگی مانند پشت یا پاها تحت درمان دارید ، ممکن است درمان شما بیش از یک ساعت طول بکشد.

لیزر موهای زائد بندرت منجر به موارد زیر می شود:

 • درد ، ناراحتی یا حساسیت
 • قرمز شدن پوست و  پوسته شدن ، تاول زدن ، کبودی یا تورم پوست
 • روشن یا تیره شدن پوست
 • جای زخم
 • سوختگی ناشی از گرمای لیزر
 • عفونت های باکتریایی

 

 

اقدامات قبل و حین لیزر 

 • کادر درمان بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران توصیه می کنند یک روز قبل از لیزر ، افراد ناحیه پوست را اصلاح کنند. 
 • عینک های مخصوص طراحی شده برای محافظت از چشمان استفاده خواهید کرد.
 • پزشک معمولاً از یک ژل خنک یا اسپری خنک کننده در ناحیه پوست استفاده می کند.
 • سپس یک دستگاه دستی را به پوست فشار می دهد و لیزر را فعال می کند.
 • هر جلسه ممکن است بین 15 دقیقه تا بیش از یک ساعت طول بکشد؛ تعداد جلسات مورد نیاز به منطقه مورد لیزر و سیستم استفاده شده بستگی دارد.

توصیه های متخصصین بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران در رابطه با اقدامات بعد از درمان

 • برای جلوگیری از عوارض جانبی احتمالی ، همه بیماران باید از پوست خود در برابر آفتاب محافظت کنند.
 • باید از برخورد مستقیم نور خورشید با پوست خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده ، چراغ آفتابی یا هر وسیله برنزه کننده داخلی استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست خود را دنبال کنید.
 • بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب مانند آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.
 • ناحیه آسیب دیده ممکن است چند ساعت تا چند روز قرمز شود.
 • کیسه یخ را به طور منظم روی پوست قراردهید. پوست بعد از لیزر حساسیت بیشتری به آفتاب خواهد داشت. حداقل 4 هفته از ضد آفتاب (حداقل SPF30) استفاده کنید. بهتر است با خود در روز مراجعه کرم ضد آفتاب همراه داشته باشید تا بعد از بیرون آمدن از بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران از آن استفاده کنید. 

 

 

نتایج لیزر موهای زائد چه زمانی قابل مشاهده خواهد بود؟

 • به احتمال زیاد بلافاصله پس از درمان نتایج را مشاهده خواهید کرد.
 • نتایج از بیماری به بیمار دیگر متفاوت است.
 • رنگ و ضخامت مو ، ناحیه تحت درمان ، نوع لیزر و رنگ پوست در نتایج تأثیر دارند.
 • به گفت متخصصان بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران ، کلینک بنیتا ، بعد از اولین درمان می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را داشته باشید.
 • برای از بین بردن مو ، بیشتر بیماران به 2 تا 6 روش لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام مراحل درمانی اکثر بیماران به مدت چندین ماه یا حتی سال ها هیچ گونه مویی روی پوست درمان شده مشاهده نمی کنند. موها همچنین ریزتر و سبک تر می شوند.

کلینیک بنیتا بهترین مرکز لیزر مو های زائد در تهران

در کلینیک بنیتا تمامی عوامل موثر بر پروسه لیزر درمانی به بهترین نحو ممکن برای مراجعه کنندگان عزیز فراهم شده است. استفاده از به روز ترین و بهترین دستگاه های لیزر مو های زائد و همچنین تدوین دستورالعمل های دقیق و سختگیرانه برای افزایش سطح ایمنی و همچنین میزان اثر بخشی لیزر و برخروداری از تیم درمانی بزرگ و متبحر و متخصص ، از جمله مواردی هستند که در این مرکز زیبایی بزرگ و مجهز محقق شده اند. از همین رو به جرات می توانیم بگویم کلینیک تخصصی بینیتا یکی از مجهز ترین و بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران است که انتخاب افرادی است که به سلامت و زیبایی خود و همچنین دریافت بهترین نتایج اهمیت می دهند.

 

 

مجوز های لازم به کلینیک خوب

استفاده از دستگاه های لیزر مو های زائد نیاز به تخصص و تجربه و تبحر بالایی دارد. از همین رو مجوز های مخصوص ارائه چنین خدماتی تنها به پزشکان و متخصصانی داده می شود که دوره های لازم را سپری کرده اند و گواهی نامه لیزر درمانی را دریافت کرده باشند. لازم است بدانید که اگر اپراتور یا مجری این پروسه پزشک نباشد مسئله ای نیست چرا که اپراتور ها آموزش ها و دوره های لازم را طی کرده اند و تخصص و مهارت لازم را برای انجام این پروسه ها به دست آورده اند. پس شما می توانید در این زمینه به آن ها اعتماد کنید و پروسه مورد نظر خود را توسط آن ها انجام دهید. اما به یاد داشته باشید که پیش از این یک پزشک متخصص پوست در بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران وظیفه دارد تا ابتدا پوست شما را معاینه کرده و بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب نماید و در نهایت راهنمایی های لازم را به اپراتور دستگاه لیزر ارائه دهد تا برای شما مشکلی به وجود نیاید.

هزینه دریافتی بهترین کلینیک لیزر مو زائد تهران 

هزینه لیزر کردن موهای زائد در مراکز معتبر و مجهز همواره در هر فرد متغییر است چرا که هزینه نهایی با توجه به دستمزد پزشک ، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان و غیره تعیین می شود.پس بهتر است برای اطلاع یافتن از هزینه های نهایی به صورت حضوری به پزشک خود مراجعه کنید. 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button